• BIST 95.057
  • Altın 192,277
  • Dolar 4,7244
  • Euro 5,4834
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 16 °C
  • İzmir 23 °C

Hilton Ailesi zor durumda!

Hilton Ailesi zor durumda!
Hiltonun güzel varisleri Paris ve Conrad Hilton, özel yaşantılarıyla dünya magazin gündeminin değişmez ikilisi olmaya devam ederken son haber Conrad Hilton'un vukaatlarından geldi... Hilton Otelleri'nin varislerinden Conrad Hilton neler yapmış neler?

Hiltonun güzel varisleri  Paris ve Conrad Hilton, özel yaşantılarıyla dünya magazin gündeminin değişmez ikilisi olmaya devam ederken son haber Conrad Hilton'un vukaatlarından geldi.

Hilton Otelleri'nin varislerinden Conrad Hilton, geçen yıl bir uçak yolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırıldığı ifade edildi.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, Conrad Hilton'ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesi Paris Hilton'ın da kardeşi.

Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları'nın Londra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümle tehdit etmekle suçlanmıştı.

Uçağın mürettebatı Hilton'a kelepçe takmak zorunda kalmıştı. Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı asla tekrarlamayacağını söylemişti.

PSİKOLOJİK DESTEK GÖRECEK

Conrad Hilton ayrıca mahkeme kararı ile psikolojik tedavi görecek. Hilton'un tedavi göreceği bir diğer alan da madde bağımlılığı olacak.Genç Hilton'un yargılandığı tek dava ise bu değil.Dikkatsiz araç kullanmakla da suçlanan Hilton geçen yıl Ağustos ayında da polisin dur ihbarına aldırmayıp kaçmaya çalışmış, spor aracını ile bir ağaca çarparak elinden yaralanmıştı.

Magazin gündemlerinde çıktığı aman uzun süre kendini koruyan Paris Hilton yine gündeme düştü. Ama bu sefer kendisi değil kardeşi olan ConradHilton.Hilton Otelleri’nin varislerinden Conrad Hilton, geçen yıl bir uçakyolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti vermecezasına çarptırıldı.

Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nınLondra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümletehdit etmekle suçlanmıştı. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davadayargıç, Conrad Hilton’ın 5 bin dolar da para cezası . 21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesiParis Hilton’ın da kardeşi.Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nın Londra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümletehdit etmekle suçlanmıştı.Uçağın mürettebatı Hilton’a kelepçe takmak zorundakalmıştı.

Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı aslatekrarlamayacağını söylemişti.ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, ConradHilton’ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.Psikolojik tedavi görecek olan Conrad Hilton ayrıca mahkemekararı ile de psikolojik tedavi görecek. Hilton’un tedavi göreceği bir diğeralan da madde bağımlılığı olacak.Genç Hilton’un yargılandığı tek dava ise budeğil.

Dikkatsiz araç kullanmakla da suçlanan Hilton geçen yıl Ağustos ayındada polisin dur ihbarına aldırmayıp kaçmaya çalışmış, spor aracını ile bir ağacaçarparak elinden yaralanmıştı.Hiltonun güzel varisleri Paris ve Conrad Hilton, özelyaşantılarıyla dünya magazin gündeminin değişmez ikilisi olmaya devam ederkenson haber Conrad Hilton’un vukaatlarından geldi.

Conrad Hilton geçen yıl İngilizHavayolları’nın Londra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle vemürettebatı ölümle tehdit etmekle suçlanmıştı. Sosyetik güzel Paris Hilton’un21 yaşındaki kardeşi Conrad Hilton’un başı büyük belada.

Conrad geçen yılİngiliz Havayolları’nın Londra-Los Angeles seferi sırasında uçakta çıkardığıolaylar yüzünden mahkemelik olmuştu.

21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesiParis Hilton’ın da kardeşi. Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nınLondra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümletehdit etmekle suçlanmıştı.

Uçağın mürettebatı Hilton’a kelepçe takmak zorundakalmıştı. Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı aslatekrarlamayacağını söylemişti.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, ConradHilton’ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.

Psikolojik tedavi görecek olan Conrad Hilton ayrıca mahkemekararı ile de psikolojik tedavi görecek. Hilton’un tedavi göreceği bir diğeralan da madde bağımlılığı olacak.

Genç Hilton’un yargılandığı tek dava ise budeğil. Dikkatsiz araç kullanmakla da suçlanan Hilton geçen yıl Ağustos ayındada polisin dur ihbarına aldırmayıp kaçmaya çalışmış, spor aracını ile bir ağacaçarparak elinden yaralanmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim