• BIST 95.852
  • Altın 189,374
  • Dolar 4,6622
  • Euro 5,4311
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 26 °C

#HainCanpolat BakanElvanla

#HainCanpolat BakanElvanla
İngiltere'nin Baikenti Londra'da yapilan IMO Konsey toplantısına gittiğim gün, Twitter aleminde benim hakkımda #HainCanpolat BakanElvanla başlıklı bir hashtag paylaşıldı.

Yüzbinlerce Twitter kullanıcısının retweet ettiği hashtag, 28 Kasım 2014 tarihinda dunya sıralamasında 2. sıradan trent topic oldu. Ak Parti iktidarının olmazlarında "Çözüm Süreci"ni eleştirdiğim 'Sığ ve Ufuksuz Politika' başlıklı yazımın paylaşıldığı hashtag de, Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile yaptığımız röportajda atıfta bulunarak, bizim sırtımızdan Bakan Lütfi Elvan'ın itibarsızlaştırmaya çalışıldığı ortaya çıktı.

Paylaşılan Hashtag'in en ilginç dökümanı ise, "Recep Canpolat, Fethullah Gülen'in en itibarlı adamı" formatı ile "Cemaatin ikinci Ekrem Dumanlı'sıdır" yakıştırması, Allah (c.c) şahidimdir ki beni çok güldürdü.

Bre beyinsizler, Fethullah Gülen hakkındaki yazılarımdan dolayı, Gülen'in Avukatı Nurullah Albayrak kanalıyla, şahsıma ve şirketlerim aleyhine onlarca dava açılmıştır. Bunu bile araştırmadan, klayvye oynatıyorsunuz. Ayrıca benim üzerime oturmayacak tek konu, cemaat veya tarikat mensubluğudur. Buradan, cemaat ve tarikatlara, karşı olduğum anlamı çıkmasın, aksine tarikatlar ve cemaatler milletin en onemli sosyolojik gerçeğidir ve diğer anlamda sivil toplum örgütü misyonunu üslenen bir olgudur.

Gelelim bu #HainCanpolat BakanElvanla başlıklı HasgTag'in Trend Topic olma mevzusuna!...

Bu işin organizasyonunu üstlenen 19 yaşında Ö.D isimli gence, adI bizde saklI bir şirket tarafindan gönderilen mail üzerinden, #HainCanpolat BakanElvanla başlıklı Hashtag'in bir ücret karşılığında trend topic yapılması istenmiş. 

O.D isimli genç ise gönderilen Hashtag'in dünya sıralaması girmesi için fake hesaplarında olduğı bir kanal formatı ile bu HashTag'e yüklenilmesi istenerek #HainCanpolat BakanElvanla başlığının 28-29 Kasim'da dünya sıralamasında ikinci sıraya yükselmesi sağlanmış.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı'nın kim olduğunu bile bilmeyen bu genç,HainCanpolat başlığını ise Kurtlar Vadisi dizisinin fragmanında bir slogan olarak nitelemiş.

OLAYIN ARKASINDAN BİR BÜROKRAT ÇIKTI!

Bu işi Twitter'da organize eden ve hiç birşeyden haberi olmayan O.D isimli genci kullanarak, kendi şahsi çıkarları için, kıçını sağlama almaya çalışan aşşağılık bir bürokratın yaptığı, rezil bir organizasyon, geri tepti!

Bu oyunun ve kumpasin asıl amacı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kanlı-Bıçaklı olduğu 'Fethullah Gülen Cemaati' ile Recep Canpolat'ı irtibatlandırarak, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın itibarsızlaştırılmasını sağlamak.

Düne kadar beslediği muhabirler ile her türlü dalavereyi yapan bu aşağılık bürokrat, Recep Canpolat'a olan kini yüzünden Bakan Lütfi Elvan'a iftira atmaktan geri durmadı. Bu bürokrat, Recep Canpolat'ın Cemaat ve Fethullah Gülen hakkında yazdıkları yazıları yakından takip etmesine rağmen, bu kumpası kurmasındaki amacı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'in hem hükümet gözunde, hemde Cumhurbaşkanı nezdinde itibarını yok etmeye yönelik olmasıdır.

Düne kadar Fethullah Gülen'in postalını yalayan bu aşağılık bürokrat, koltuğunu sağlama almak için, sağa-sola PARALELCİ yakıştırması yapması, kalitesini ve çapını ortaya koyuyor.

Recep Canpolat'ı Fethullah Gülen ile ilişkilendirmeye çalışılırken, Ak Parti'nin çözüm süreci politikalarını eleştirdiğimiz yazıyıda ekine koyan bu bürokratın yaptığı kumpasta; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bir anlamda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Davutoğlu'na "BAKAN ELVAN PARALELCİLER İLE İŞBİRLİĞİ YAPIYOR" algısını oluşturmasıdır..

Ey bre beyinsiz, Ey bre aşağlık müptezel, bana telefonda söylediklerini unutmadım. Bu kumpası bana direkt yapsaydın, gülüp geçerdim. Ama benim sırtımdan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'a vurman, senin nasıl karakterde olduğunu ortaya koydu. Aklın sıra bir taşla, iki kuş vuracaktın. Ama bu kuş, twitter kuşu değil! Bu oyunu yanlış kulvarda oynadın. Gözüm üzerinde... 

SES KAYITLARINI MAHKEMEYE ULAŞTIRACAĞIZ

Bu organizasyonun bir ücret mukabilinde yapan O.D isimli genc ile yaptığımız görüşmede, bütün pislikler ortaya çıktı. Bu cocuğu kullanarak kendi irinlerini saga sola sacan bu aşağlıklar, hic bir zaman bitmeyecek, aksine çoğalacaktır.

Yapılan bütün kumpasın ses kayıtları elimizde. webmasterlarımız ve avukatlarımız bütün detaylara ulaştı. Hafta sonuna kadar Cumhuriyet Savcılığına HAİNCANPOLAT iftirasından dolayı, suç duyurusunda bulunacağız.

&         &           &

Eğer bu köşenin yazarı bir cemaat veya tarikata mensup olsaydı, Allah'tan başka kimseden korkmadan ve bunu gururla haykırırdım. İnsanı rahatsız eden, bizim sırtımızdan başka insanlara zarar verilmesidir.

Allah var, gayle yok...

 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim