• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 12 °C
  • İzmir 23 °C

UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu

UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu
Türk temsilcileri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Osmanlıspor'un mücadele ettiği UEFA Avrupa Ligi'nde, son 32 turu ilk maçları yarın oynanacak.

Türk temsilcileri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Osmanlıspor'un mücadele ettiği UEFA Avrupa Ligi'nde, son 32 turu ilk maçları yarın oynanacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki 2 numaralı organizasyonunun son 32 turunda yarın 16 karşılaşma yapılacak.

Avrupa Ligi'nde üst üste 2. kez son 32 turuna kalan Fenerbahçe, ilk maçında yarın Rus temsilcisi Krasnodar'a konuk olacak. Krasnodar kentiyle aynı adı taşıyan statta oynanacak karşılaşma saat 19.00'da başlayacak.

İlk kez katıldığı Avrupa Ligi'nde son 32 turuna yükselerek önemli bir başarıya imza atan Osmanlıspor, yarın Yunanistan'ın Olympiakos takımı ile deplasmanda mücadele edecek. Pire'deki Georgios Karaiskakis Stadı'ndaki karşılaşma TSİ 21.00'de oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasında 3. olarak yoluna Avrupa Ligi'nde devam eden Beşiktaş, son 32 turu ilk maçında İsrail'de Hapoel Beer-Sheva ile karşı karşıya gelecek. Beersheba kentinde yarın TSİ 23.05'te oynanacak mücadeleye Turner Stadı ev sahipliği yapacak.

Son 32 turu ilk karşılaşmalarının programı (TSİ) şöyle:

19.00 Krasnodar (Rusya)-Fenerbahçe (Türkiye)

21.00 AZ Alkmaar (Hollanda)-Olympique Lyon (Fransa)

21.00 Borussia Mönchengladbach (Almanya)-Fiorentina (İtalya)

21.00 Rostov (Rusya)-Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

21.00 Gent (Belçika)-Tottenham (İngiltere)

21.00 Olympiakos (Yunanistan)-Osmanlıspor (Türkiye)

21.00 Celta Vigo (İspanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

21.00 Ludogorets (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)

21.00 Astra Giurgiu (Romanya)-Genk (Belçika)

23.05 PAOK (Yunanistan)-Schalke 04 (Almanya)

23.05 Hapoel Beer-Sheva (İsrail)-Beşiktaş (Türkiye)

23.05 Villarreal (İspanya)-Roma (İtalya)

23.05 Manchester United (İngiltere)-Saint Etienne (Fransa)

23.05 Anderlecht (Belçika)-Zenit (Rusya)

23.05 Legia Varşova (Polonya)-Ajax (Hollanda)

23.05 Athletic Bilbao (İspanya)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Spor Toto Süper Lig27 Mayıs 2017 Cumartesi 20:03
  • Silivrispor 2. Lige yükseldi27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:43
  • Spor Toto Süper Lig27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:28
  • Akhisar Belediyespor, son 6 maçını kazandı27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:23
  • Spor Toto Süper Lig27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:23
  • Kocaman: “Oyuncularımın aklı Türkiye Kupası finalinde”27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:58
  • Spor Toto Süper Lig27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:43
  • Dünya Offshore Şampiyonası Adana’da başladı27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:38
  • Beşiktaş Gaziantep’te şampiyon sloganıyla karşılandı27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:28
  • Spor Toto Süper Lig27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:23
  • ÇOK OKUNANLAR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim