• BIST 105.101
  • Altın 147,354
  • Dolar 3,4874
  • Euro 4,1874
  • İstanbul 31 °C
  • Ankara 26 °C
  • İzmir 29 °C

UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi
2014-2015 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu eşleşmeleri belli oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde 2014-2014 sezonu 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi. 

UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ve 2. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi. 

Ligde 1. ön eleme turu maçları 3-10 Temmuz, 2. ön eleme turu maçları ise 17-24 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Eşleşmeler şöyle:

Birinci ön eleme turu:

Rudar Velenje (Slovenya) - Laçi (Arnavutluk)

Differdange 03 (Lüksemburg) - Atlantas (Litvanya)

VPS Vaasa (Finlandiya) - Brommapojkarna (İsveç)

B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Linfield (Kuzey İrlanda)

Fram (İzlanda) - Nömme Kalju (Estonya)

Rosenborg (Norveç) - Jelgava (Letonya)

Derry City (İrlanda) - Aberystwyth Town (Galler)

Abeerden (İskoçya) - Daugava Riga (Letonya)

Tartu Santos (Estonya) - Tromsö (Norveç)

Crusaders (Kuzey İrlanda) - Ekranas (Litvanya)

Stjarnan (İzlanda) - Bangor City (Galler)

Jeunesse Esch (Lüksemburg) - Dundalk (İrlanda)

Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) - Fuglafjördur (Faroe Adaları)

FH Hafnarfjördur(İzlanda) - Glenavon (Kuzey İrlanda)

Sillamae Kalev (Estonya) - Honka Espoo (Finlandiya)

Banga (Litvanya) - Sligo Rovers (İrlanda)

Vikingur (Faroe Adaları) - Daugava Daugavpils (Letonya)

Göteborg (İsveç) - Fola Esch (Lüksemburg)

Haugesund (Norveç) - Broughton (Galler)

Sioni Bolnisi (Gürcistan) - Flamurtari (Arnavutluk)

Tiraspol (Moldova) - Inter Bakü (Azerbaycan)

Hibernians (Malta) - Spartak Tırnava (Slovakya)

UE Sant Julia (Andorra) - Cukaricki (Sırbistan)

Koper (Slovenya) - Celik Niksic (Karadağ)

Turnovo (Makedonya) - Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Shirak (Ermenistan) - Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Gabala (Azerbaycan) - Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Diösgyori VTK (Macaristan) - Birkirkara (Malta)

Vaduz (Liechtenstein) - College Europa (Cebelitarık)

Veris Kişinev (Moldova) - Litex Lovech (Bulgaristan)

Santa Coloma (Andorra) - Metalurg Üsküp (Makedonya)

Kairat Almaata (Kazakistan) - Kukesi (Arnavutluk)

Folgore (San Marino) - Buducnost Pogdorica (Karadağ)

RNK Split (Hırvatistan) - Mika (Ermenistan)

Botev Plovdiv (Bulgaristan) - Libertas (San Marino)

Lovcen (Karadağ) - Zeljeznicar (Bosna Hersek)

Shkendija (Makedonya) - Zimbru Kişinev (Moldova)

Sliema Wanderers (Malta) - Ferencvaroş (Macaristan)

Pyunik (Ermenistan) - Astana (Kazakistan)

 

İkinci ön eleme turu: 

Györi ETO (Macaristan) - Göteborg (İsveç)/Fola Esch (Lüksemburg)

Neman Grodno (Belarus) - FH Hafnarfjördur(İzlanda)/Glenavon (Kuzey İrlanda)

UE Sant Julia (Andorra) /Cukaricki (Sırbistan) - Grödig (Avusturya)

Abeerden (İskoçya)/Daugava Riga (Letonya) - Groningen (Hollanda)

Folgore (San Marino) /Buducnost Pogdorica (Karadağ) - Omonia (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)

Differdange 03 (Lüksemburg)/Atlantas (Litvanya) - Shirak (Ermenistan)/Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Derry City (İrlanda)/Aberystwyth Town (Galler) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)

Botev Plovdiv (Bulgaristan)/Libertas (San Marino) - SKN St. Pölten (Avusturya)

Molde (Norveç) - Gorica (Slovenya)

Hapoel Beer -Sheva (İsrail) - RNK Split (Hırvatistan)/Mika (Ermenistan)

CFR 1907 Cluj (Romanya) - Jogodina (Sırbistan)

Bursaspor - Turnovo (Makedonya)/Chikhura Sachkhere (Gürcistan)

Mlada Bloslav (Çek Cumhuriyeti) - Gabala (Azerbaycan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Sarajevo (Bosna Hersek) - Haugesund (Norveç)/Broughton (Galler)

Ruch Chorzow (Polonya) - Vaduz (Liechtenstein)/College Europa (Cebelitarık)

Asteras Tripolis (Yunanistan) - Rops Rovaniemi (Finlandiya)

Lovcen (Karadağ)/Zeljeznicar (Bosna Hersek) - Santa Coloma (Andorra)/Metalurg Üsküp (Makedonya)

Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Kösice (Slovakya)

Motherwell (İskoçya) - Stjarnan (İzlanda)/Bangor City (Galler)

Neftçi (Azerbaycan) - Koper (Slovenya)/Celik Niksic (Karadağ)

Luzern (İsviçre) - Saint Johnstone (İskoçya)

Zulte Waregem (Belçika) - Zawisza Bydgoszcz (Polonya)

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Pyunik (Ermenistan)/Astana (Kazakistan)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Jeunesse Esch (Lüksemburg)/Dundalk (İrlanda)

Fram (İzlanda)/Nömme Kalju (Estonya) - Lech Poznan (Polonya)

Vikingur (Faroe Adaları)/ Daugava Daugavpils (Letonya) - Tartu Santos (Estonya)/Tromsö (Norveç) 

Hibernians (Malta)/Spartak Tırnava (Slovakya) - Zestafoni (Gürcistan)

B36 Torshavn (Faroe Adaları)/Linfield (Kuzey İrlanda) - AIK Solna (İsveç)

Rudar Velenje (Slovenya)/Laçi (Arnavutluk) - Zorya Luhansk (Ukrayna)

Sillamae Kalev (Estonya)/Honka Espoo (Finlandiya) - Krasnodar (Rusya)

Trencin (Slovakya) - Vojvodina (Sırbistan)

Kairat Almaata (Kazakistan)/Kukesi (Arnavutluk) - Esbjerg (Danimarka)

Dinamo Minsk (Belarus) - Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya)/Fuglafjördur (Faroe Adaları)

Petrolul Ploiesti (Romanya) - Sioni Bolnisi (Gürcistan)/Flamurtari (Arnavutluk)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Ekranas (Litvanya) - VPS Vaasa (Finlandiya)/Brommapojkarna (İsveç)

HNK Rijeka (Hırvatistan) - Sljema Wanderers (Malta)/Ferencvaroş (Macaristan)

Rosenborg (Norveç)/Jelgava (Letonya) - Banga (Litvanya)/Sligo Rovers (İrlanda)

CSKA Sofya (Bulgaristan) - Shkendija (Makedonya)/Zimbru Kişinev (Moldova)

Veris Kişinev (Moldova)/Litex Lovech (Bulgaristan) - Diösgyori VTK (Macaristan)/Birkirkara (Malta)

Elfsborg (İsveç) - Tiraspol (Moldova)/Inter Bakü (Azerbaycan)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kim Mestdagh, Yakın Doğu Üniversitesi’nde20 Eylül 2017 Çarşamba 12:14
  • Rize’ye madalya ile döndüler20 Eylül 2017 Çarşamba 12:08
  • Vodafone 39’uncu İstanbul Maratonu 12 Kasım’da koşulacak20 Eylül 2017 Çarşamba 12:03
  • Sözeri: “Yerli antrenörlere sabır ve tolerans yok”20 Eylül 2017 Çarşamba 11:38
  • Vanlı boksör Türkiye şampiyonu oldu20 Eylül 2017 Çarşamba 11:08
  • İznik’te kaya tırmanış rotaları açıldı20 Eylül 2017 Çarşamba 10:58
  • La Liga'da 5. hafta farklı galibiyetlerle başladı20 Eylül 2017 Çarşamba 10:33
  • Osmanlıspor, İrfan Buz ile prensipte anlaştı20 Eylül 2017 Çarşamba 10:32
  • Ziraat Türkiye Kupası'nda 15 takım turladı20 Eylül 2017 Çarşamba 10:30
  • Kayserispor tur atladı20 Eylül 2017 Çarşamba 10:29
  • ÇOK OKUNANLAR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim