• BIST 82.300
  • Altın 148,344
  • Dolar 3,8298
  • Euro 4,0711
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 0 °C
  • İzmir 9 °C

Türkiye Kupası maçları başlıyor

Türkiye Kupası maçları başlıyor
Ziraat Türkiye Kupası 1.tur karşılaşmaları yarın başlıyor.

Türkiye Kupası 1. tur maçları yarın yapılacak.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, kazanan takımların 2. tura yükseleceği 34 maçın programı şöyle:

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Halil Efendi Sentetik Çim Saha)

14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır (Tatvan İlçe)

14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare (Arhavi İlçe)

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Van Atatürk)

15.00 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor (Payas İlçe)

15.00 Mardinspor-Cizrespor (21 Kasım)

15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Niğde 5 Şubat)

15.00 Sinopspor-Çankırıspor (Sinop Dokuzoğlu)

15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Arsin İlçe)

15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Yozgat Bozok)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa (Vefa)

15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor (Mimar Yahya Baş)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Tuzla Belediye)

15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor (Sandıklı İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor (Dağılgan Spor Kompleksi)

15.30 Derincespor-Beylerbeyi (Kocaeli Alpaslan Türkeş)

15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor (Cebeci İnönü)

15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor (Polatlı İlçe)

15.30 Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük Şehir)

15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki Manavgat)

15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor (Tire 4 Eylül)

15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor (Bartın Atatürk)

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor (Ulucak)

15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa (Orhangazi İlçe)

15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Çan İbrahim Bodur)

15.30 Eyüpspor-Silivrispor (Eyüp)

15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tudor: "Galatasaray maçını sabırsızlıkla bekliyorum"19 Ocak 2017 Perşembe 18:43
  • Alanya’da Türkiye Tekvando Şampiyonası19 Ocak 2017 Perşembe 18:23
  • Ziraat Türkiye Kupası19 Ocak 2017 Perşembe 18:23
  • Boluspor, Ramazan Sal’ı renklerine bağladı19 Ocak 2017 Perşembe 17:43
  • Bursaspor’a ikinci akaryakıt istasyonu19 Ocak 2017 Perşembe 17:43
  • Samsunspor, Adana Demirspor’a bileniyor19 Ocak 2017 Perşembe 17:43
  • Samsunspor’dan piyango çekilişi19 Ocak 2017 Perşembe 17:38
  • Stancu ilk antrenmanına çıktı19 Ocak 2017 Perşembe 17:23
  • Türkiye Kadınlar Güreş Şampiyonası Afyonkarahisar’da başladı19 Ocak 2017 Perşembe 17:23
  • Ziraat Türkiye Kupası19 Ocak 2017 Perşembe 17:23
  • ÇOK OKUNANLAR
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim