• BIST 111.032
  • Altın 174,588
  • Dolar 4,0640
  • Euro 4,9847
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 13 °C
  • İzmir 20 °C

Muhtarlardan, Kurum Yetkililerine Teşekkür Plaketi

Muhtarlardan, Kurum Yetkililerine Teşekkür Plaketi
Battalgazi ilçesine bağlı Eski Malatya bölgesinin 22 mahalle muhtarı, 2015 yılında yapılan hizmetlerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür plaketi verdi.

Battalgazi ilçesine bağlı Eski Malatya bölgesinin 22 mahalle muhtarı, 2015 yılında yapılan hizmetlerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür plaketi verdi. Yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi alan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, muhtarlarla uyum içerisinde en güzel hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Eski Malatya Mahallesi'nde bulunan ve restore edildikten sonra hizmete sunulan Poyraz Konağı'nda gerçekleştirilen programa, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi İlçe Emniyet Müdürü Murat Gülmüş, AKSA Doğalgaz Malatya İl Müdürü Sertaç Uraz, bazı belediye meclis üyeleri ile Eski Malatya bölgesi muhtarları katıldı. Burada muhtarlar adına konuşan Alacakapı Mahalle Muhtarı Nafiz Sayın, "Ziraat okulumuzun altındaki alanda kampüsümüz var. Belediye başkanımız, il başkanımız, milletvekilimiz sizlerden 22 muhtar adına isteğimiz oranın üniversite olması. 5 bin dönüm arazimizin orada bulunması ki zaten siz oraları iyi biliyorsunuz. Oranın ikinci üniversite olacağına yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

Muhtarlar adına AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin'e teşekkür plaketini veren Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, "Milletvekilimize Battalgazi ilçemize ve Malatya'mıza yapmış olduğu hizmetler anısına muhtarlarımızın bir teşekkür plaketi var. Bunu ben kendilerine sunuyorum. Daha nice hizmetlerde muhtarlar ve hemşehrilerimizle buluşmak dileğiyle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı'ya muhtarlar adına teşekkür plaketini veren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin'de, il başkanlarının 7 gün 24 saat her an görevlerinin başında olduğunu söyledi. Şahin, "Aslında muhtarlarımızın asıl yükünü çeken siyasette il başkanlarıdır. Vatandaşlarımızın emrinde çalışıyorlar. Amaç sahadaki sıkıntıları ilgili yerlere ve biz milletvekillerine ve yerel yöneticilerimize iletme noktasında gece gündüz çalışıyorlar. Bu plaketi fazlasıyla hak ediyorlar. İl başkanımızın başarılarının da hizmetlerinin de artarak devam etmesini temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz'a muhtarlar adına teşekkür plaketini veren AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise hizmetlerinden dolayı Yılmaz'a teşekkür etti.

2015 yılı içerisinde yaptığı hizmetlerden dolayı muhtarlar adına teşekkür plaketini Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a veren AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin'de, "Şehr'ül emin olarak tabir ediyoruz. Selahattin Gürkan gerçekten Battalgazi bölgesinde 2004 yılından buyana devasa hizmetler yapıyor, güzel işlere imza atıyor. Tabi muhtarlarımızın desteği olmasa biz bu kadar uyumlu ve güzel çalışamayız. Sahada projelerin gerçekleşmesi için muhtarlarımız bize kılavuzluk ediyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" diye konuştu.

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürü Murat Gülmüş'e teşekkür plaketini ise Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz vererek, başarılar diledi.

Programda son olarak bir teşekkür konuşması yapan Gürkan, birlik ve beraberlik içinde olmanın kendilerini güçlendirdiğini ifade etti. Gürkan, "İnsan var olduğu müddetçe ihtiyaçlar hiyerarşisinde bir sonsuzluk vardır. İnsan yaşadığı müddetçe yerine getirilen ihtiyaçların ardından yenileri istenir. Dolayısıyla bölgemizdeki insanlarımızın, muhtarlarımız vasıtasıyla istek ve taleplerini gerek genel idarede milletvekillimiz, yerel anlamda biz ve il başkanımızla birlikte tüm teşkilatımız ve kaymakamlarımız ve bürokratik çevremizle birlikte beraberlik içerisinde ve uyum içinde Malatya'mıza, Battalgazi'mize daha güzel hizmet etmeye çalışıyoruz. Sizlerdeki bu birlik ve beraberlik olduktan sonra bizdeki bu ahenk ve uyum olduktan sonra Battalgazi ve Malatya'mıza çok daha güzel hizmetler gelecek" ifadelerini kullandı.

Muhtarlardan, Kurum Yetkililerine Teşekkür Plaketi

Muhtarlardan, Kurum Yetkililerine Teşekkür Plaketi

Muhtarlardan, Kurum Yetkililerine Teşekkür Plaketi

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim