• BIST 110.932
  • Altın 174,635
  • Dolar 4,0605
  • Euro 4,9845
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 25 °C

"Hilton"lar şok yaşattı!

"Hilton"lar şok yaşattı!
Hilton Otelleri'nin varislerinden Conrad Hilton, geçen yıl bir uçak yolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti verme cezasına çarptırıldı.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, Conrad Hilton'ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesi Paris Hilton'ın da kardeşi. Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları'nın Londra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümle tehdit etmekle suçlanmıştı.

Uçağın mürettebatı Hilton'a kelepçe takmak zorunda kalmıştı. Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı asla tekrarlamayacağını söylemişti.PSİKOLOJİK DESTEK GÖRECEKConrad Hilton ayrıca mahkeme kararı ile psikolojik tedavi görecek. Hilton'un tedavi göreceği bir diğer alan da madde bağımlılığı olacak.Genç Hilton'un yargılandığı tek dava ise bu değil.

Dikkatsiz araç kullanmakla da suçlanan Hilton geçen yıl Ağustos ayında da polisin dur ihbarına aldırmayıp kaçmaya çalışmış, spor aracını ile bir ağaca çarparak elinden yaralanmıştı.Magazin gündemlerinde çıktığı aman uzun süre kendini koruyanParis Hilton yine gündeme düştü. Ama bu sefer kendisi değil kardeşi olan ConradHilton.

Hilton Otelleri’nin varislerinden Conrad Hilton, geçen yıl bir uçakyolculuğu sırasında çıkardığı olaylar nedeniyle 750 saat toplum hizmeti vermecezasına çarptırıldı. Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nınLondra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümletehdit etmekle suçlanmıştı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davadayargıç, Conrad Hilton’ın 5 bin dolar da para cezası . 21 yaşındaki Hilton, Hilton ailesinin en sosyetik üyesiParis Hilton’ın da kardeşi.

Conrad Hilton geçen yıl İngiliz Havayolları’nınLondra-Los Angeles seferi sırasında yolculara küfretmekle ve mürettebatı ölümletehdit etmekle suçlanmıştı. Uçağın mürettebatı Hilton’a kelepçe takmak zorundakalmıştı. Hilton, mahkemede özür dilemiş ve bir daha aynı davranışı aslatekrarlamayacağını söylemişti.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde görülen davada yargıç, ConradHilton’ın 5 bin dolar da para cezası ödemesine hükmetti.

Psikolojik tedavi görecek olan Conrad Hilton ayrıca mahkemekararı ile de psikolojik tedavi görecek. Hilton’un tedavi göreceği bir diğeralan da madde bağımlılığı olacak.

Genç Hilton’un yargılandığı tek dava ise budeğil. Dikkatsiz araç kullanmakla da suçlanan Hilton geçen yıl Ağustos ayındada polisin dur ihbarına aldırmayıp kaçmaya çalışmış, spor aracını ile bir ağacaçarparak elinden yaralanmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim