• BIST 115.812
  • Altın 166,423
  • Dolar 3,9442
  • Euro 4,8577
  • İstanbul 10 °C
  • Ankara 18 °C
  • İzmir 20 °C

ATSO Akademi’den 2 Yeni Eğitim

ATSO Akademi’den 2 Yeni Eğitim
ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından 16 Şubat'ta "Kurumsal Risk Analizi ve Yönetimi" 19 Şubat'ta ise "Başarılı Sunum Teknikleri ve Topluluk...

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından 16 Şubat'ta "Kurumsal Risk Analizi ve Yönetimi" 19 Şubat'ta ise "Başarılı Sunum Teknikleri ve Topluluk Önünde Konuşma Becerisi" Eğitimi düzenleneceğini bildirdi. ATSO Akademi'nin Antalya iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ettiğini belirten Çetin, "Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz" dedi.

Çetin eğitimlerle ilgili şu bilgileri verdi;

"16 Şubat tarihinde düzenleyeceğimiz "Kurumsal Risk Analizi ve Yönetimi Eğitimi'nde eğitmen Prof. Dr. Ali Hepşen tarafından katılımcılarımıza; finans kavramı, mali tablolar, mali tabloların birbirleriyle ilişkileri, finansal analiz, karlılık oranları, likidite oranları, faaliyet oranları mali yapı oranları, başa baş noktası analizi, işletmelerde karlı büyüme stratejileri, işletmelerde risk yapısı ve yönetimi konu alt başlıkları hakkında bilgiler aktaracaktır.

19 Şubat tarihinde düzenleyeceğimiz "Başarılı Sunum Teknikleri ve Topluluk Önünde Konuşma Becerisi" eğitiminde ise eğitmen Didem Çabuk tarafından katılımcılarımıza; ön hazırlık ve planlama, dinleyici kitlesini tanımak, beyin haritası kullanmak, sunum teknikleri ve etkili konuşma, zamana riayet, beden dilinin etkin kullanımı, kelime seçimi ve mizah, dinleme ve soru sorma, ses kullanımı, kıyafet seçimi, zor insanlarla baş edebilme becerisi, metafor kullanma becerisi, geri bildirim yöntemleri, buz kırıcı, ilgi toplayıcı, öğretici oyunlar ve videoların paylaşımı, basit, uygulanabilen ancak etkili tanışma oyunları, gelişme bölümünde dikkati tekrar toplayacak oyunlar, konulara uygun video ve görsellerin kaynaklarının paylaşımı konu alt başlıkları hakkında bilgiler aktaracaktır."

Başkan Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) "ATSO Akademi" bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi'den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim