• BIST 110.932
  • Altın 175,003
  • Dolar 4,0605
  • Euro 4,9845
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 13 °C

AK Parti Denizli Milletvekili Tin, Sanayi Esnafıyla Kahvaltı Yaptı

AK Parti Denizli Milletvekili Tin, Sanayi Esnafıyla Kahvaltı Yaptı
AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin,ikinci sanayi esnafı ile bir araya geldi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin,ikinci sanayi esnafı ile bir araya geldi. Şahin Tin, "Ülkemizin en büyük güven ve istikrar kaynağı, özgüveni yüksek girişimci insanlarının varlığıdır" dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Katip Üyesi Şahin Tin ikinci sanayide esnaflarla biraraya geldi. Sanayici ve esnaf kimliğiyle de bilinen Milletvekili Şahin Tin, esnaflara Türkiye'nin büyümesi ve ilerlemesinde KOBİ'lerin ilerlemesi ve büyümesinin büyük katkısı olduğunu söyledi. Milletvekili Şahin Tin, "İkinci sanayi esnafımızın yıllardan beri hangi şartlarda emek verdiğini çok iyi bilen bir kardeşinizim. 1 Kasım seçiminden hemen önce yine bu bölgede sizlerle birarayageldik ve sohbet ettik. Sizler taleplerinizi söylediniz bizlerde sizlerin taleplerine cevap olacak nitelikte sizlere vaatlerimizi anlattık. Allaha şükür ki seçimlerden daha çok kısa bir süre geçmesine rağmen birçok önemli düzenlemeyi TBMM de acilen gerçekleştirdik. Sizlere verdiğimiz sözleri belli bir plan çerçevesinde hayata geçiriyoruz. Yapılan düzenlemeleri mutlaka yakından takip ediyorsunuz. Ancak şunları öncelikle belirtmeliyim ki, esnaflarımız, KOBİ'lerimiz bizim için çok kıymetli. KOBİ'ler bu toplumun yaşam damarlarından en önemlisini teşkil ediyor. KOBİ'ler ülkemizin ekonomik gücünün en önemli kolunu oluşturuyor. Bu nedenle öncelikli düzenlemelerimizin içinde KOBİ'lere ve sanayi bölgelerinde emek yoğun sektörlerde üretim gerçekleştiren, işçi çalıştıran ve çalışan kardeşlerimize yönelik oldu. Bizler bu düzenlemelerin yeterli olmadığını biliyoruz. Ancak yapısal düzenlemeleri sırasıyla hayata geçirmeye esnafımızın beklentilerine cevap bulmaya devam edeceğiz" dedi.

Çalışma barışının ayakta durabilmesi için demokrasinin kesintiye uğramadan sürdürülmesinin gerekliliğine işaret eden Milletvekili Şahin Tin, "Çalışma barışının devam edebilmesi için mutlaka demokrasinin kesintiye uğramadan sürdürülmesi gerekiyor. Bu anlamda ülkemize yönelik tehditler elbette çalışma barışına zarar verici unsurlar olarak değerlendirilir. Sosyal barışımızın ve devletimizin ilerleme sürecinin önüne hendek kazanlar ve barikat kuranlar kazdıkları hendeklere kendileri düşecekler. Kimsenin ülkemizdeki demokratik düzeni zehirlemesine asla müsaade etmeyeceğiz. Bu niyetle gayret içinde olanlar beyhude bir çabanın içindedir ve kesinlikle emellerine ulaşamayacaklar. Yüzü provokatörlere dönük olanlar değil yüzü millete dönük olanlar bu topraklarda kazanmaya devam edecek. Milletimiz bugüne kadar hiçbir hain mihrapla birlikte yol yürüyene fırsat vermedi ve vermeyecek" dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Tin, Sanayi Esnafıyla Kahvaltı Yaptı

AK Parti Denizli Milletvekili Tin, Sanayi Esnafıyla Kahvaltı Yaptı

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim