• BIST 110.932
  • Altın 174,232
  • Dolar 4,0890
  • Euro 4,9907
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 16 °C
  • İzmir 19 °C

25 Mayıs günlük Burç yorumları

25 Mayıs günlük Burç yorumları
Burçlarınızla ilgili günlük gelişmeler haberimizde sizleri bekliyor. İşte 25 Mayıs'a ait burç yorumlar...

Burçlar hayatın vazgeçilmezi. Yüzyıllardır astrolojiye meraklı insanların yıldızların pozisyon ve hareketlerinin insan üzerinde etkisini incelediği, bu incelemelerin sonucundan 12 farklı burç şeklinde grupladığını biliyoruz.

Burçlar insanların kişilikleri, davranışları, duygu durumları ve bir çok şeyin tahmin edilebilmesini sağlıyor.

Uzun zaman önce insanlık merak ve hayretle gökyüzüne bakıp gördükleriyle kendileri arasındaki ilişkileri ve hayatımızı nasıl etkilediğini merak etmiştir.

Bir kişinin doğduğu ana yönelik hazırlanan doğum haritası o kişiyi neyin çektiğini ve ittiğini ona gösterir.

Burçlar, insan hayatının olmazsa olmazı. Hiç inanmasanız bile en az bir kez burç yorumunuzu okumuşsunuz. Hiç bilmeyenler dahi 12 burç hakkında bilgi sahibidir.

En azından burcunu, yükselen burcunu bilir. Burçlar, insanların tek başlarına anlamlandıramadıkları olaylarda yol gösterir. Kime hangi hediyeyi alacağından tutun hangi burç ile mutlu ilişki kurabilir, vs vs…

Burçları cinsiyetlerine göre (Eril, Dişil), niteliklerine göre (Öncü, Sabit, Değişken), elementlerine göre (Ateş, Toprak, Hava, Su) analiz ederek hareket tarzlarını anlayabiliriz.

Günlük burç yorumları - 25 Mayıs Pazartesi

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Gün içinde iş hayatınızdaki gelişmelerle daha çok ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde yaratıcı uğraşlar içinde olabilirsiniz.

Hedeflerinize ulaşmak için hayalci davranacağınız zamanlar var. İlerleyen saatlerde üstlerinizle ilişkiniz daha iyi sonuç verebilir. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Dalgalı bir ruh hali içinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Sabah saatlerinde sosyal konularda sezgilerinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlara zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelecektir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle gününüzü daha rahat geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

(25 Mayıs günü doğanlar ikizler burcu oluyor)

Bugün hareketli bir gündesiniz. Bilemediğiniz konulardan kaynaklı kayıplar yaşayabilirsiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir.

Sabah saatlerinde kendinizi daha hayalperest hissedebilirsiniz. İç sesiniz size yol gösterecektir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Sabah saatlerinde yeni şeylere başlama hayali içinde olabilirsiniz. Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenmek isteyebilirsiniz.

Uğraştığınız konularla ilgili değişken koşullar olabilir. Konuşma ve yazışmanın yoğun olduğu zamanlar var. Bedeninize ait konular gündeminizi etkileyebilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Sabah saatlerinde yaratıcı uğraşlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sezgilerinizi kullanacağınız konular daha fazla ilginizi çekecektir.

Gün içindeki değişkenlikler dengenizi bozabilir. Maddi konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekleri iyi değerlendirmelisiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Bugün hareketli bir gündeminiz alabilir. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Sabah saatlerinde daha fazla sezgilerinizle hareket edebilirsiniz.

Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Kulağınıza yeni haberler gelebilir. Zekanızı kullanmanız gereken işlerin üstesinden rahatça gelebilirsiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Sabah saatlerinde hayaller içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili zevk aldığınız konularla uğraşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ailevi olaylarla ilgilenebilirsiniz.

Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Zaman zaman iç dünyanıza dönebilirsiniz. Geçmişte sizin için önemli olan yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Gün içinde akışta kalın.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif alacağınız kişilerle iletişimde olabilirsiniz.

Kendinizi ifade etmek için daha çok konuşma isteği içinde olacağınız zamanlar var. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen gösterin. Hobilerinizle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Ruh halinizdeki değişimler yaptığınız işe de yansıyabilir.

Sabah saatlerinde kendinizi daha sezgisel hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde haraketli zamanlar geçirebilirsiniz. Sizi yıpratan olaylara karşı daha dikkatli olmanız gerekebilir. İş düzeninizle ilgili yenilikler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Gün içinde eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif aldığınız uğraşlar içinde olmak isteyebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda uğraştığınız işlerde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Sabah saatlerinde işlerinize yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir.

Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalmanız sizi krize sokabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşmamasına dikkat etmelisiniz. Gün içinde yoğun ve değişken konular sizi meşgul edebilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU - 25 Mayıs

Bu sabah kendinizi yeni ufuklara açılma hayali içinde bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönlenmek isteyebilirsiniz.

Gün içindeki değişken koşullar biraz dengenizi bozabilir. Hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için başlayacağınız kurslar olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi değiştirebilir.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim