• BIST 93.043
  • Altın 193,340
  • Dolar 4,7189
  • Euro 5,4759
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 18 °C
  • İzmir 25 °C

112 Açm İstişare Toplantısı

112 Açm İstişare Toplantısı
12 Acil Çağrı Merkezinde görev yapan Orman, Doğa Koruma ve Milli Parklar, AFAD kurumlarının katıldığı istişare toplantısı Yatırım İzleme Koordinasyon...

12 Acil Çağrı Merkezinde görev yapan Orman, Doğa Koruma ve Milli Parklar, AFAD kurumlarının katıldığı istişare toplantısı Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Fethi Özdemir başkanlığında yapıldı. Toplantıya, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya, Uzman Jandarma VLL Çavuş Şube Sorumlusu Murat Akkaya, Sağlık Müdürlüğü Komuta Sorumlusu Dr. Ayşen Eroğlu, İtfaiye Amiri Mehmet Karyağdı, Yangınla Mücadele Mühendisi Orman Bölge Temsilcisi İsmail Durak, AFAD Sorumlusu Acil Durum Müdahale Şefi Faruk Dizdar, Acil Çağrı Merkezi Şefi Zuhal Korkmaz, Orman, AFAD ve personeli katıldı.

Toplantıda konuşan Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, 112 Acil Çağrı Merkezlerinin kurulması ile daha bilinçli bir şekilde çalışma yaptıklarını, acil vakalara daha hızlı ve koordineli bir şekilde ulaşıldığını söyledi.

Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya yaptığı konuşmada, "Muğla 112 Acil Çağrı Merkezi alışılmış kamu hizmeti anlayışının dışında, istişare ve eleştiriye açık, hatalarından ders alan bir kurum olarak vatandaşımızın zor zamanlarında ilk destek aldığı birim olarak yanında olmaya devam edecektir. İnsanımızı yaşatmanın devletin devamının ana esası olduğu bilinci ile karşılıklı bilgi paylaşımlarına devam edeceğiz" dedi.

Orman Bölge Müdürlüğü Temsilcisi Orman Mühendisi İsmail Durak, AFAD Sorumlusu Acil Durum Müdahale Şefi Faruk Dizdar, kurumları ile ilgili bilgi alış verişinde bulundular. Toplantıda, kurumların karşılıklı olarak tespit ettikleri hususlar, vaka özelinde yapılacak tespit ve yönlendirme çalışmaları tartışılarak, en hızlı ve doğru şekilde vaka ekiplerine bilgi aktarmanın yolları tespit edildi.

Toplantı sonrasında, yeni göreve başlayan çağrı alıcıların eğitimine verdikleri katkılardan dolayı, Tennure Korkmaz, Gülay Yörük, Bilge Tekin'e Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Acil Çağrı Merkezi Müdürü Kamil Karakaya tarafından teşekkür belgesi verildi. Ayrıca, Şubat ayının çağrı alıcısı seçilen Dilek Karataş'a da saat hediye edildi.

112 Açm İstişare Toplantısı

112 Açm İstişare Toplantısı

112 Açm İstişare Toplantısı

112 Açm İstişare Toplantısı

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim