• BIST 115.450
  • Altın 166,641
  • Dolar 3,9399
  • Euro 4,8592
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 13 °C

Vsy Bıotechnology Kontakt Lens Ürün Gamını Yeni Ve Güçlü Markalarla Genişletiyor

Vsy Bıotechnology Kontakt Lens Ürün Gamını Yeni Ve Güçlü Markalarla Genişletiyor
Renk körlüğünde renkleri ayırt etmeyi sağlayan ChromaGen ile doğal hareli konvansiyonel renkli kontakt lens markası TanitaTikaram'ısunan VSY Biotechnology,...

Renk körlüğünde renkleri ayırt etmeyi sağlayan ChromaGen ile doğal hareli konvansiyonel renkli kontakt lens markası TanitaTikaram'ısunan VSY Biotechnology, kontakt lens alanında daha birçok yeniliği Türkiye ile buluşturmaya devam ediyor.

Avrupa'nın önde gelen "kişiye özel" numaralı kontakt lens üreticisi olan Markennovy ürünleri bünyesinde bulunduran VSY Biotechnologykısa bir süre önce, korneada incelme ve dikleşme ile ortaya çıkan keratokonus'un tedavisinde ciddi bir alternatif olan "EyeBridSiliconeHybrid" lenslerini oftalmologların hizmetine sundu. Firma, yakın zamanda estetik gücü ile ön plana çıkan renkli kontaktlens markası MinaMia'yı da tanıtmaya hazırlanıyor.

EYEBRID HASTALARA ÜSTÜN KONFOR SUNUYOR

EyeBrid'in tüm kullanıcılara uygun çap, yarıçap ve mercek seçenekleri bulunuyor. Lensler, silikon hidrojel yumuşak etek sayesinde üstün konfor sağlıyor; bununla birlikte sert lensten beklenen görsel keskinlikten de ödün vermiyor. Bu sırada düzensiz kornealarda santralizasyon becerisi ve uygulama rahatlığı ile de hastalara kolaylık sağlıyor. EyeBrid'in tasarımı yapılırken, göz sağlığına katkı sağlaması ön plana alınmış. UV filtresi ile zararlı ışınların göze zarar vermesinin engellenmesi ve oksijen geçirme seviyesinin yüksekliği de lenslerin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

MARKENNOVY GENİŞ DİOPTRİ ARALIĞI VE DAR AKS ARALIĞINA SAHİP

Büyük Biritanya'da düzenlenen Avrupa Optisyen Ödülleri Yarışmasında 2015'in en iyi kontaktlensi seçilen Gentle 80'in üretici markası olan Markennovy; tasarım, üretim ve ticarileşme kapsamında dünyada ilk kez ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip. Yüksek su içeriği ile birlikte en geniş dioptri aralığı ve en dar aks aralığına sahip olması önemli özellikleri arasında yer alıyor. Markennovy ile kişilere özel üretim yapılıyor ve Quattro, Saphir, XTensa ve Eqilibria markaları her hasta tipine uygun özellikte lensleri bulunuyor. Bu lensler, Sferik, Torik, Multifokal ve MultifokalTorik gibi geniş bir çerçevede hastaya özel üretiliyor. Özel lensler, 3-4 hafta gibi kısa bir sürede son kullanıcıya ulaştırabiliyor. VSY Biotechnology; yüzde 80 su içeriğine sahip, yüksek oksijen geçirgenliği ve esneklik katsayısı bulunan Gentle 80'i de yakın bir gelecekte, Türkiye'deki kontakt lens kullanıcıları ile buluşturmayı hedefliyor.

TanitaTikaram, doğal hareli konvansiyonel renklibir kontakt lens. Mavi, Yeşil, Sarı ve Gri renk tercihleriyle gözde doğal bir görünüm oluşturan TanitaTikaram'ın numaralı çeşitleri de bulunuyor.

MİNA MİA'DA DOĞALLIK VE GÜZELLİK ÖN PLANDA

Mina Mia hem numarasız estetik amaçlı olarak, hem de numaralı üretilecek. Doğal ve estetik görünüme kavuşmak isteyen kişilere hitap edecek olan Mina miakontaktlensler 5 ayrı renk çeşidi ile kullanıcılarına sunulacak. Mina Mia, benzerlerinden farklı tasarım ve sunumu ile de kontakt lens kullanıcıların dikkatini çekecek.

KONTAKT LENS SOLÜSYONU DA KISA VADEDE SUNULACAK

VSY Biotechnology kısa vadede Tuzla'daki fabrikasında kendi markasıyla kontakt lens solüsyonunu üretecek. Kontakt lens solüsyonu pazarına yeni ve güçlü bir markayla giriş yapmayı planlayan VSY Biotechnology, lens bakım ürünleri alanına da yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

KONTAKT LENS DEPARTMANI YENİDEN YAPILANDI

Kontakt lens ürün yelpazesinin genişlemesi ile birlikte "VSY Biotechnologykontakt lens departmanı" da büyüdü. Kontakt lens ekibi İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana gibi büyükşehirlerde yerleşik olmak üzere tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde genişletildi.

Vsy Bıotechnology Kontakt Lens Ürün Gamını Yeni Ve Güçlü Markalarla Genişletiyor

Vsy Bıotechnology Kontakt Lens Ürün Gamını Yeni Ve Güçlü Markalarla Genişletiyor

Vsy Bıotechnology Kontakt Lens Ürün Gamını Yeni Ve Güçlü Markalarla Genişletiyor

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim