escort ankara bayan brazzers porno kadıköy escort ümraniye escort ümraniye escort kombi servisi
  • BIST 108.489
  • Altın 150,962
  • Dolar 3,6669
  • Euro 4,3187
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 19 °C
  • İzmir 25 °C

U23 Türkiye şampiyonası tamamlandı

U23 Türkiye şampiyonası tamamlandı
Türkiye Güreş Federasyonu yıllık faaliyet programında yer alan U223 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası tamamlandı.

Türkiye Güreş Federasyonu yıllık faaliyet programında yer alan U223 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası tamamlandı.

Samsun'da üç gün devam eden şampiyona sonunda sıkletlerinde ilk üç dereceyi alan isimler belli oldu.

Şampiyona sonunda takım halinde birinciliği ise 59 Takım puanıyla Ankara ASKİ Spor Kulübü elde ederken ikinciliği 48 takım puanıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü üçüncülüğü ise 26 takım puanıyla Kayseri Şeker Spor elde etti.

Sıkletlerinde dereye giren isimler şöyle.

59 Kg

1-Şerik Kılıç (Aski Spor K)

2-Mehmet Çeker (Aski Spor K)

3-Mecit Can Dokgöz (Kasımpaşa Spor K)

3-Halil Baytekin (MTA Spor K)

66 Kg

1-Enes Başar (ASKİ Spor K)

2-Ensar Karabacak (Hendek Spor K)

3-Volkan Çakıl (ASKİ Spor K)

3-Mustafa Şahin (Şahinbey Spor K)

71 Kg

1-Selçuk Can (İstanbul Büyükşehir Bel.Spor K)

2-Murat Dağ (Ankara ASKİ Spor K)

3-Serdar Akgün (Bursa Yıldırım Bel.Spor K)

3-Yunus Eme Başar (İstanbul Büyükşehir Bel.Spor K)

75 Kg

1-Serkan Akkoyun (İstanbul Büyükşehir Bel. Spor K.)

2-Fatih Cengiz (Kayseri Şeker Spor K)

3-Fevzi Topçu (İstanbul Büyükşehir Bel. Spor K.)

3-Furkan Bayrak (Akhisar Bel Spor K)

80 Kg

1-Burhan Akbudak (Kayseri Şeker Spor K)

2-Ferdi Yavuz (Kayseri Şeker Spor K)

3-Doğan Göktaş (ASKİ Spor K)

3-İsmail Koçarslan (Kasımpaşa Spor K)

85 Kg

1-Ali Cengiz (Manisa Akhisar Bel Spor K)

2-Muhammet Can Bıçak (İstanbul Büyükşehir Bel.Spor K)

3-Selçuk Özbek (Niğde GSİM)

3-Salih Aydın (Çaykur Spor K)

98 Kg

1- İbrahim Tığcı (Çaykur S.K)

2-Ali Ulvi Çetin (İstanbul Güreş İhtisas S.K)

3-Yasin Dündar (İstanbul Ferdi)

3-İrfan Mete ( Kayseri Şeker S.K)

130 Kg

1-Osman Yıldırım (ASKİ Spor K)

2-Emre Muyan (İzmir Büyükşehir Bel. Spor K)

3-Yakup Yerlikaya (ASKİ Spor K)

3-Ali Yücel (Kasımpaşa Spor K)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim