• BIST 89.270
  • Altın 146,921
  • Dolar 3,6543
  • Euro 3,9297
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 4 °C
  • İzmir 13 °C

Resmi olmayan sonuçlara göre kesinleşen ilçeler

Resmi olmayan sonuçlara göre kesinleşen ilçeler
Türkiye genelinde oy sayım işlemi sürerken bazı ilçelerde tablo netleşiyor. Yayın yasağı bittiğinde bu ilçelerde ipi göğüsleyen isimler şöyle kayda geçti.

Artvin/ Borçka: Aslan Atan AK Parti

Rize /Çamlıhemşin: Osman Haşimoğlu AK Parti

Isparta/Yalvaç: Halil Hilmi Tütüncü MHP

Edirne/Süloğlu: Mehmet Ormankıran CHP


Burdur/Kemer: Durmuş Erdem AK Parti

Giresun/ Alucra: Asım Kaymakçı AK Parti

Edirne/Lalapaşa:  Bülent Şahinşah MHP

Kütahya/Domaniç: Sahvet Ertürk MHP

Rize/ Güneysu: Halil Turan AK Parti
Giresun/ Güce: Aytekin Geçgel AK Parti

Sivas/ Doğanşar: Necdet Oktay Karaman AK Parti

Bingöl/ Kiğı: Yılmaz Gündüz CHP

Afyonkarahisar/Hocalar: Ali Arslan AK Parti

Kütahya/ Dumlupınar: Niyazi Tezcan MHP

Ardahan/Posof: Cahit Ulgar AK Parti
Giresun/Çanakçı: Tuncay Kasım AK Parti

Gümüşhane/Kelkit: Ünal Yılmaz AK Parti

Bolu/Seben: Süleyman Özbağ AK Parti
Bingöl/Yayladere: Sabri Akyürek CHP

Rize/Hemşin: Halim Kazım Bekar AK Parti

Artvin/ Murgul: Hasan Çavuş AK Parti
Bingöl/ Adaklı: Zeki Işık AK Parti

Çorum/Boğazkale: Osman Tangazoğlu AK Parti

Isparta/Senirkent: Erol Civelekoğlu  MHP

Bolu/Göynük: Kemal Kazan  AK Parti

Yozgat/Çandır: Mustafa Ertan Örgün AK Parti

Hakkari/Çukurca: Servet Tunç BDP

Konya/Kadınhanı: Mehmet Nuri Ödük AK Parti

Sinop/Durağan: Ahmet Kılıçaslan AK Parti

Çankırı/Orta: Bayram Yavuz Onay AK Parti

Adıyaman/Gerger: Zeynel Aslan Saadet Partisi

Muş/Korkut: Haşim Arık AK Parti

Karaman/Başyayla: Şerafettin Bulgurcu AK Parti

Erzincan/Tercan: Mehmet Yılmaz MHP

Aksaray/Güzelyurt: Ünal Demircioğlu AK Parti

Konya/Güneysınır: İsmail Özcan AK Parti

Çanakkale/Gökçeada: Ünal Çetin MHP

Bolu/Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu

Çorum/Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti

Niğde/Çiftlik: Serkan Güzel MHP

Bingöl/Solhan: Abdulhakim Yıldız AK Parti

Afyonkarahisar/Sinanpaşa:  Murat Karakoyun AK Parti

Konya/Güneysınır: İsmail Özcan AK Parti

Niğde/Ulukışla: Ali Uğurlu AK Parti

Yozgat/Boğazlıyan: Hamdi  Erdal AK Parti

Adıyaman/Samsat: Yusuf Fırat AK Parti

Uşak/Banaz: Ömer Biçer  CHP

Osmaniye/Sumbas: Nuri Nuhoğlu

Çorum/Bayat: Ekrem Ünlü AK Parti

Artvin/Arhavi: Coşkun Hekimoğlu Ak Parti

Karaman/Ayrancı: Yüksel Büyükkarcı MHP

www.istanbulhaber.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim