• BIST 84.208
  • Altın 147,005
  • Dolar 3,7769
  • Euro 4,0596
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -2 °C
  • İzmir 7 °C

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okullararası Yıldız Kız ve Erkek Yüzme İl...

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okullararası Yıldız Kız ve Erkek Yüzme İl Birinciliği" serbest, kurbağalama, kelebek, sırtüstü kategorilerinde yapılan müsabakalarla sona erdi.

Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen ve üç gün süren müsabakalarda 18 hakem görev aldığı, "Okullararası Yıldız Kız ve Erkek Yüzme Müsabakaları"na 12 okuldan 59'u bayan toplan 112 sporcu katıldı. Kızlar ve erkeklerde Gündoğdu Koleji takım olarak birinci oldu.

Çekişmeli gecen müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını , Atatürk Yüzme Havuzu Tesisi Amiri Selçuk Babacan,Milli Yüzücü Nesrin Olgun Arslan , müsabaka hakemleri ile beden eğitimi öğretmenleri verdiler.

Müsabakalarda dereceye giren sporcuların isimleri ve okulları şöyle:

Yıldız kız ve erkek kelebek 50 metre -Rüya Arabacı-( Gündoğdu Koleji) - Hüseyin Doğan(Sıtkı Kulak Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek kelebek 100 metre -Senem Öykü Gültekin (Erkan Koleji) - Hüseyin Doğan(Sıtkı Kulak Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek kelebek 200 metre- Rüya Arabacı-( Gündoğdu Koleji) - Yiğit Ahmet Güzelce (Bilfen Koleji)

Yıldız kız ve erkek serbest 50 metre-Buse Ekici (Cebosy Ortaokulu) Hüseyin Doğan (Sıtkı kulak Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek serbest 100 metre- Buse Ekici (Cebosoy Ortaokulu) Hüseyin Doğan (Sıtkı kulak Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek serbest 200 metre- Yiğit Ahmet Güzelce (Bilfen Koleji) - Güleylem Yüce (Erkan Koleji)

Yıldız kız ve erkek serbest 400 metre-Sude Bilsen ( Gündoğdu Koleji) - Yiğit Ahmet Güzelce (Bilfen Koleji)

Yıldız kız ve erkek kurbağa 50 metre- Ilgın Çelik (Güzelyalı Ortaokulu) - İsmail Doğan (Bilfen Koleji)

Yıldız kız ve erkek kurbağa 100 metre -Ilgın Çelik (Güzelyalı Ortaokulu) - Berkay Güllü(Vakıfbank Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek kurbağa 200 metre -Ilgın Çelik (Güzelyalı Ortaokulu) - İsmail Doğan (Bilfen Koleji)

Yıldız kız ve erkek sırtüstü 50 metre- Göksu Sibel Kurul (Güzelyalı Ortaokulu) - Berkay Güllü(Vakıfbank Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek sırtüstü 100 metre- Göksu Sibel Kurul (Güzelyalı Ortaokulu) - Berkay Güllü(Vakıfbank Ortaokulu)

Yıldız kız ve erkek sırtüstü 200 metre-Göksu Sibel Kurul (Güzelyalı Ortaokulu) - Yiğit Ahmet Güzelce (Bilfen Koleji)

Yıldız kız ve erkek karışık 200 metre-Ilgın Çelik (Güzelyalı Ortaokulu) - İsmail Doğan (Bilfen Koleji)

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları

Okullararası Yıldızlar Yüzme Müsabakaları

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim