• BIST 112.122
  • Altın 174,823
  • Dolar 4,0406
  • Euro 4,9882
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 18 °C

Milletvekili Kaçar, Başkan Demirkol’u Makamında Ziyaret Etti

Milletvekili Kaçar, Başkan Demirkol’u Makamında Ziyaret Etti
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret etti. Belediye çalışmalarını anlatan Başkan Demirkol, halka hizmetleri en acil ve en seri şekilde ulaştırmak için kamunun tüm imkanlarını kullandıklarını ifade etti.

Milletvekili Mahmut Kaçar, beraberindeki heyetle birlikte Başkan Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Osman Uludağ ve Belediye Meclis Başkan Vekili Abdurrahman Beyaz'ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesinin geçmiş zamanlarda yaptığı ve 2016 yılında yapacağı çalışmalarla ilgili Milletvekili Kaçar'a bilgi verdi. Haliliye Belediyesinin yeni kurulmuş olmasına rağmen hizmet noktasında çok ileri de olduğunu vurgulayan Milletvekili Mahmut Kaçar, hizmetlerinden dolayı da Başkan Demirkol'a teşekkürlerini iletti. Milletvekilleri olarak Ankara'da yapılması gereken işlerin takipçisi olduklarının altını çizen Kaçar, "Haliliye Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol'u makamında ziyaret ettik. Haliliye ilçesinin ve kentimizin sorunlarıyla ilgili istişarede bulunduk. Başkanımız çok güzel hizmetleri gerçekleştirdi. Bugünkü ziyaretimizde bugüne kadar Haliliye'de gelinen noktayı ve 2016 yılında planlanan çalışmalarla ilgili başkanımızdan ayrıntılı bilgiler aldık. Bu bağlamda milletvekili olarak Ankara'da yapmamız gereken işler varsa, fikirlerini alacağız. Haliliye Belediye'miz yeni kurulan bir belediye. Haliliye, ilk dönemlerde yeni kurulmanın verdiği zorluğu hızlı bir şekilde atlattı ve şuanda hizmet noktasında sahada olan bir belediyemiz. Bizde belediyemizle birlikte yol almaktan, istişare etmekten ve bize görev verilmesinden son derece memnunuz. Haliliye Belediyemiz ben inanıyorum ki, çok kısa zamanda aldığı bu mesafeleri önümüzdeki süreçte daha da hızlandırarak özelde Haliliye'mizi, genelde Urfa'mıza çok önemli hizmetler yapacak. Ben bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ve 2016 vizyonundan dolayı Haliliye Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Halka hizmetleri en seri şekilde ulaştırmak için kamunun tüm imkanlarını kullandıklarını söyleyen Başkan Demirkol, ziyaretlerinden dolayı Kaçar'a teşekkür etti. Başkan Demirkol, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, "Milletvekilimiz Mahmut Kaçar Beyefendi belediyemizde bizleri ziyaret etti. Şimdiye kadar süreç içerisinde Haliliye Belediyesi olarak yapmış olduklarımız ve yapacaklarımızı beraber değerlendirdik. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz hizmetlerde Kaçar'ın hem diğer milletvekillerimizin hem de Bakanımız Faruk Çelik Beyefendinin her zaman için desteğini gördük. Bundan sonrasında da destek devam edecektir. Halkımıza, hizmetleri en acil, en seri şekilde ulaştırmak amacıyla kamunun tüm imkanlarını, tüm belediyelerimizin kardeşlik duygusu içerisinde, paylaşım duygusu içerisinde beraber hareket ettiğimiz tüm belediyelerden almış olduğumuz imkanlarla, hizmetlerimiz artarak devam edecektir. Daha önceden ekmiş olduğumuz tohum, çimlendi, toprağın üstüne çıktı. Şimdi hizmetlerimiz daha iyi görünmeye başlandı. Ben, bizleri ziyaret ettikleri için milletvekilimiz Mahmut Kaçar'a teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Milletvekili Kaçar, Başkan Demirkol’u Makamında Ziyaret Etti

Milletvekili Kaçar, Başkan Demirkol’u Makamında Ziyaret Etti

Milletvekili Kaçar, Başkan Demirkol’u Makamında Ziyaret Etti

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim