• BIST 106.432
  • Altın 173,608
  • Dolar 4,0793
  • Euro 4,9622
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 21 °C
  • İzmir 23 °C

Hikâyelerin İçeriği Neye Göre Belirlenmelidir?

Hikâyelerin İçeriği Neye Göre Belirlenmelidir?
İnsanların kimi zamanlarda vakit geçirmek ya da başka bir maksatla okumuş oldukları hikâyeler onların gündelik yaşamlarına fayda sağlamaktadır.

 

İnsanların kimi zamanlarda vakit geçirmek ya da başka bir maksatla okumuş oldukları hikâyeler onların gündelik yaşamlarına fayda sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da bireylerin okuyacak oldukları hikâyelerin içeriğini güzel bir şekilde seçmeleri gerekir. Kendi ilgisinin olduğu noktada hikâye seçimi yapmayan bireylerin, kısa bir süre zarfında bu tür eserleri okumaktan vazgeçeceğini bilmesi gerekir. Bundan ötürü de başlangıçta iyi bir tercih yapılmalı ve o doğrultuda ilerlenmelidir. İnsanların bazıları hikâyeler konusunda cinsel konuları tercih etmektedirler. Cinselliğin içinde ayrılan bir takım noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edildiği takdirde, her şeyin daha güzel bir şekilde olacağını belirtmek gerekir. Örneğin ensest hikâyeler tercih eden bir bireyin, bu anlamda farklı bir konuyu okuması ona hiçbir şey kazandırmayacaktır. Bundan ötürü bu tercihinden vazgeçmeyerek bu konudaki hikâyeleri okumayı tercih etmelidir.

Bireylerin, cinsel anlamda okuyacak oldukları eserleri kitapçılarda bulma durumları da zor olacaktır. Çünkü bir kitapçıya giderek cinsel anlamda bir içeriği anlatan hikâye almak istediğini söylediğiniz takdirde size bakış açısı değişecektir. Bundan ötürü cinsel anlamda olan hikâyeleri internet kanalı üzerinden okumaya özen gösteriniz. Sex hikâyeleri konusunda da aynı şeylerden bahsetmek gerekecektir. Bu tür hikâyeleri okuyabileceğiniz birden fazla platform olmakla birlikte, bu platformlar arasından birini seçeceğiniz zaman seçici davranmanız gerekecektir.

Bazı insanların aldatma hikâyelerini tercih ettikleri gözlemlenmektedir. Bu tür insanların daha çok meraktan dolayı böyle bir eseri okuduklarını bilmek gerekir. Her aldatma hikayesi okuyan kişinin, eşini ya da sevgilisini aldatma gibi bir durumu olmayacaktır. Ancak toplumda bu durum tamamı ile farklı anlaşılmakta ve bu türde bir eseri okuyan kişiye hoş bakılmamaktadır. İnsanların ilgi noktası bu ise bundan vazgeçmeyerek okumaya devam etmelidir.

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim