• BIST 93.389
  • Altın 194,340
  • Dolar 4,7156
  • Euro 5,4730
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 22 °C
  • İzmir 27 °C

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu
Toplumun isteklerine kulak vermesi, halkın içinde yer alıp onların fikir ve görüşlerine değer vermesiyle beğeni kazanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet...

Toplumun isteklerine kulak vermesi, halkın içinde yer alıp onların fikir ve görüşlerine değer vermesiyle beğeni kazanan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar Sivil Toplum Kuruluşları (STK)'yla da ortak projeler üretecek.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, toplum için faydalı işler yapabilmek adına STK'larla her türlü işbirliğine açık olduklarını söyledi. Sürekli olarak vatandaşın isteklerini dinleyen Başkan Çolakbayrakdar bu kez de 85 STK'nın dileklerini ve önerilerini dinledi. "Başkan Sizi Dinliyor" etkinliğiyle değişik mahallelerde vatandaşların isteklerini dinlediklerini ifade eden Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, "Bu faaliyet yapılan çalışmaların ne denli karşılık bulduğunu görebilmek adına için son derece faydalı oluyor. Yaptığımız iş karşılık buluyorsa, doğru bir iş yapmışsak, arttırarak devam ediyoruz. Aksayan ve değiştirilmesi gereken bir noktası varsa bunu da aynı şekilde sahada tespit edip çok hızlı bir şekilde telafi ediyoruz. Gerek fiziki çalışmalarımızda gerekse de sosyal çalışmalarımızda bu dönüşlerin bereketiyle daha iyi şeyler yapmaya doğru devam ediyoruz" dedi.

2016 itibariyle Kocasinan Belediyesi'nin sosyal belediyecilik tarafıyla ilgili sahada daha fazla görüneceğini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, "Kocasinan Belediyesi'nin sosyal yönünü, vatandaşa dokunan elini daha etkin manada göreceksiniz. Gençlik Merkezleri, Kadın Merkezleri, sosyal merkezler gibi tesisleri sahada daha fazla artırmak gibi bir kaygımız, niyetimiz var. Çocuklarımızın, gençlerimizin enerjilerini harcayabileceği uygun mekânlar oluşturmazsak onlar farklı yerlere kanalize olabilir. Çocukların enerjisini atabilecekleri, spor yapabilecekleri, bir araya gelip kaynaşabilecekleri, dostluğu, arkadaşlığı, ekip çalışmasını öğrenebilecekleri yerler oldukça önemli. Barbaros'taki Spor Merkezimiz bu iş için oldukça iyi bir örnek. Bizim bu merkezlerimizde sizden gelebilecek ortak çalışma grupları, konuları varsa buna da sonuna kadar açığız. Yeter ki yapılabilecek şeyler vatandaş lehine, toplum lehine faydalı, isabetli işler olsun" şeklinde konuştu. Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerini dinleyen, onların sıkıntıları ve beklentileriyle ilgili sık sık notlar alan Başkan Çolakbayrakdar, "İnşallah zaman içerisinde bunları müşahhas proje haline getirip hep birlikte, el birliğiyle bir şeyler yapacağız. Biz sadece eşref-i mahluk olan insana, Yaradan'a olan saygımızdan, bağlılığımızdan dolayı, O'na hizmet etme şuuruyla, inancıyla bu işleri devam ettirmekteyiz. Bu projelerimizi inşallah hayata geçireceğiz" şeklinde sözlerini noktaladı.

Başkan Çolakbayrakdar'ın kendilerini dinlemesinden dolayı memnun olduklarını ifade eden STK temsilcileri de teşekkür ederek ortak projelerde yer almak istediklerini belirtti, istek ve beklentilerini dile getirdi.

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu

Çolakbayrakdar STK’larla Buluştu

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim