• BIST 106.843
  • Altın 142,630
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 20 °C
  • İzmir 24 °C

Borsada günlük işlemler

Borsada günlük işlemler
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

 

HİSSE ADIÖ.S.KAPANIŞÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.S.33,7033,0032,8035,0033,85+2,57
ADANA CIMENTO (A)4,464,464,454,514,51+1,12
ADANA CIMENTO (B)3,073,073,053,083,08+0,32
ADEL KALEMCILIK51,0550,9550,8551,2551,20+0,49
ADESE ALISVERIS TICARET18,7518,6018,4519,5019,05+2,41
ADANA CIMENTO (C)0,620,610,600,620,62+1,63
ANADOLU EFES25,2025,1525,0525,7025,60+1,78
AFYON CIMENTO51,9051,6551,7052,3052,25+1,16
ATAKULE GMYO1,231,221,211,241,220,00
AKBANK7,547,597,467,647,64+0,65
AKCANSA12,9012,9512,8013,0513,00+0,38
AK ENERJI1,151,141,131,151,14+0,00
AKFEN HOLDING4,985,004,895,254,98-0,39
AKFEN GMYO1,281,281,271,291,28+0,00
AKSIGORTA3,073,053,023,093,07+0,65
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI8,748,778,428,858,47-3,42
AKMERKEZ GMYO16,5516,8516,3516,7516,55-1,78
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZARLAMA1,981,971,962,011,99+1,01
AKSA7,647,647,617,737,71+0,91
AKSEL ENERJI YAT HOL2,352,442,312,392,35-3,68
AKSA ENERJI2,642,632,602,662,630,00
AKIS GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,252,272,182,252,23-1,76
AKSU ENERJI6,926,896,807,046,95+0,87
ALARKO HOLDING4,714,704,694,764,74+0,85
ALBARAKA TURK1,771,761,741,771,76+0,00
ALARKO CARRIER36,5035,8035,6036,7036,60+2,23
ALCATEL LUCENT TELETAS2,632,592,592,662,65+2,31
ALARKO GMYO19,7019,7519,6519,9519,70-0,25
ALKIM KAGIT1,731,711,701,731,710,00
ALKIM KIMYA16,6016,5016,5016,6516,55+0,30
ALTERNATIFBANK1,701,711,701,741,72+0,58
ALTINYAG0,840,820,820,860,84+2,43
ANADOLU CAM1,791,781,771,801,79+0,56
ANEL ELEKTRIK1,171,151,151,181,18+2,60
ANEL TELEKOM1,992,001,982,042,04+2,00
ANADOLU HAYAT EMEK.4,784,794,754,804,79+0,00
ANSA YATIRIM HOLDING1,131,131,131,131,13+0,00
ANADOLU SIGORTA1,401,391,391,411,41+1,43
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL2,362,292,302,372,33+1,74
ARCELIK12,8012,7512,6512,9012,85+0,78
ARENA BILGISAYAR2,572,552,552,582,56+0,39
ALTERNATIF YAT.ORT.1,241,241,241,241,240,00
ARMADA BILGISAYAR2,702,622,632,752,69+2,67
ARSAN TEKSTIL1,651,651,621,661,64-0,60
ARTI YATIRIM HOLDING2,702,702,842,902,90+7,40
AR TARIM ORGANIK GIDA1,151,151,071,101,07-6,95
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET4,854,854,854,854,85+0,00
ASELSAN9,229,239,179,309,30+0,75
ASLAN CIMENTO29,9529,8529,8030,2030,05+0,67
ANADOLU ISUZU21,9521,9521,7022,3022,15+0,91
ASYA KATILIM BANKASI1,461,431,431,471,45+1,39
ATA GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,391,381,351,391,38+0,00
AKIN TEKSTIL6,766,796,356,906,74-0,73
ATLAS YAT. ORT.0,740,700,700,760,73+4,28
ATLANTIK PETROL URUNLERI SANAYI VE TICARET3,923,913,883,983,96+1,27
ATLANTIS YATIRIM HOLDING1,581,461,401,641,55+6,16
AVRASYA GMYO0,930,930,920,950,930,00
AVIVA SIGORTA3,683,653,644,023,78+3,56
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI1,151,161,151,171,16+0,00
AVRASYA PETROL VE TUR.3,583,233,123,793,62+12,07
ALTINYUNUS CESME6,326,336,266,496,34+0,15
AYEN ENERJI1,281,281,271,301,29+0,78
AYES AKDENIZ YAPI ELEMANLARI SANAYI VE TICARET0,850,850,850,850,850,00
AYGAZ9,099,129,049,129,12+0,00
BAGFAS49,2548,4048,4049,5049,45+2,16
BAK AMBALAJ2,452,442,432,452,45+0,40
BAKANLAR MEDYA3,703,693,633,753,67-0,54
BALATACILIK SANAYI VE TICARET1,121,121,101,141,10-1,78
BANVIT2,422,422,392,452,45+1,23
BASTAS BASKENT CIMENTO SANAYI VE TICARET2,472,442,472,502,50+2,45
BAYSAN TRAFO RADYATORLERI6,176,225,786,496,13-1,44
BEYAZ FILO OTO KIRALAMA1,271,261,261,301,29+2,38
BOSCH FREN SISTEMLERI126,50125,50125,00128,00128,00+1,99
BIM MAGAZALAR48,2048,1047,5548,5048,40+0,62
BISAS TEKSTIL0,850,840,830,860,85+1,19
BIZIM MAGAZALARI18,2518,2017,9518,3518,05-0,82
BESIKTAS FUTBOL YAT.2,042,042,022,062,03-0,49
BILICI YATIRIM1,101,081,081,101,09+0,92
BIMEKS1,501,501,491,511,500,00
BOLU CIMENTO3,483,493,473,683,65+4,58
BOSSA2,252,272,242,272,24-1,32
BOYNER PERAKENDE VE TEKSTIL YATIRIMLARI53,4053,6052,6053,4053,15-0,83
BOYNER MAGAZACILIK5,385,335,365,405,38+0,93
BRISA6,666,656,626,756,75+1,50
BIRKO MENSUCAT0,470,460,450,470,47+2,17
BERKOSAN YALITIM1,561,551,541,561,55+0,00
BIRLIK MENSUCAT0,700,690,680,730,73+5,79
BORUSAN MANNESMANN6,526,476,476,636,58+1,70
BORUSAN YAT. PAZ.13,3512,8012,8013,6513,45+5,07
BATISOKE CIMENTO2,102,112,092,142,12+0,47
BATI CIMENTO6,926,946,867,006,97+0,43
BURSA CIMENTO5,355,435,295,505,39-0,73
BURCELIK3,423,403,373,443,44+1,17
BURCELIK VANA1,781,781,751,801,79+0,56
BOYASAN TEKSTIL0,180,18   0,00
CARREFOURSA(A)16,6016,3016,4016,7016,70+2,45
CARREFOURSA(B)20,2520,5020,0520,5520,45-0,24
COCA COLA ICECEK52,5552,4052,0052,7052,400,00
CELIK HALAT3,213,173,153,233,19+0,63
CEMAS DOKUM0,720,720,720,730,73+1,38
CEMTAS1,701,701,661,721,71+0,58
CIMSA14,0513,8013,8014,2014,05+1,81
CELEBI21,4520,7020,6521,8021,80+5,31
CLK HOLDING0,580,580,580,580,58+0,00
CIMBETON35,9535,8535,6536,3535,90+0,13
CIMENTAS7,637,507,437,697,46-0,53
COMPONENTA DOKUMCULUK4,154,164,124,224,15-0,24
COSMOS YATIRIM HOLDING1,151,151,111,151,11-3,47
CREDITWEST FAKTORING1,851,871,841,881,870,00
DAGI YATIRIM HOLDING2,362,272,272,472,35+3,52
DAGI GIYIM1,401,391,381,431,40+0,71
DARDANEL0,850,850,860,870,87+2,35
DENIZLI CAM6,626,586,596,706,65+1,06
DENGE YATIRIM HOLDING4,714,634,644,734,65+0,43
DENIZBANK8,658,648,528,708,57-0,81
DERIMOD5,895,855,866,016,01+2,73
DESA DERI1,071,061,061,081,08+1,88
DESPEC BILGISAYAR2,132,132,122,152,12-0,46
DEVA HOLDING1,981,961,951,991,98+1,02
DATAGATE BILGISAYAR3,813,753,683,923,69-1,59
DOGUS GMYO4,674,654,644,814,68+0,64
DOGTAS KELEBEK MOBILYA1,531,511,511,581,52+0,66
DOGAN GAZETECILIK1,301,311,291,311,31+0,00
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL VE TICARET1,271,271,251,281,27+0,00
DITAS DOGAN6,155,835,866,286,22+6,68
DEMISAS DOKUM1,271,261,261,291,29+2,38
DOGUS OTOMOTIV8,288,208,208,328,30+1,21
DOGAN BURDA2,822,822,822,852,82+0,00
DO-CO RESTAURANTS136,50136,50135,00137,00135,50-0,73
DOGUSAN1,121,111,111,161,12+0,90
DOGAN HOLDING0,810,810,800,820,810,00
DURAN DOGAN BASIM2,192,152,162,212,18+1,39
DOGAN YAYIN HOL.0,480,470,470,480,47+0,00
DYO BOYA1,631,641,621,661,66+1,21
DENIZ GMYO2,432,412,382,522,44+1,24
ECZACIBASI YAT. ORT.1,041,041,021,041,04+0,00
ECZACIBASI ILAC2,182,162,152,192,18+0,92
ECZACIBASI YAPI4,644,584,604,674,62+0,87
ECZACIBASI YATIRIM5,225,195,175,235,22+0,57
EDIP GAYRIMENKUL1,041,031,031,091,04+0,97
EGELI&CO YATIRIM HOLDING0,670,670,660,670,670,00
EGELI & CO TARIM GIRISIM0,930,920,920,940,93+1,08
EGE ENDUSTRI96,4096,2595,6097,4597,15+0,93
EGE GUBRE17,3017,0517,0017,7017,20+0,87
EGELI & CO B TIPI MENKUL KIYMET YAT. ORT.4,604,604,554,754,60+0,00
EGE PROFIL4,194,164,144,234,19+0,72
EGE SERAMIK3,093,043,023,133,11+2,30
EMLAK KONUT GMYO2,672,632,622,682,66+1,14
EKIZ YAG SANAYII0,320,320,320,330,33+3,12
EURO YAT. ORT.0,900,890,880,920,91+2,24
EMEK ELEKTRIK1,611,601,601,621,61+0,62
EMINIS AMBALAJ1,301,301,281,301,30+0,00
ENKA INSAAT5,635,585,615,755,74+2,86
EGEPLAST2,002,001,951,951,95-2,50
ERBOSAN29,1028,8028,8029,4029,40+2,08
EREGLI DEMIR CELIK3,863,763,784,013,98+5,85
ERICOM TELEKOMUNIKASYON0,530,530,530,530,53+0,00
ERSU GIDA1,411,421,401,451,43+0,70
ESCORT TEKNOLOJI0,990,990,970,990,990,00
ESEM SPOR GIYIM0,510,510,510,510,51+0,00
ETILER INCI BUFE GIDA SANAYI VE DIS TICARET4,144,104,094,384,38+6,82
EURO TREND YAT. ORT.0,750,760,740,760,75-1,31
EURO KAPITAL YAT. ORT.0,620,610,600,620,62+1,63
EURO YATIRIM HOLDING1,030,940,941,101,06+12,76
FENERBAHCE FUTBOL36,3535,6035,6536,8536,00+1,12
FENIS ALUMINYUM0,280,280,290,300,29+3,57
FINANS FIN. KIR.4,814,784,784,864,79+0,20
FINANSBANK3,273,283,243,343,25-0,91
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZ. OTOMOTIV VE TURIZM1,291,271,261,301,26-0,78
F-M IZMIT PISTON12,9012,6012,6513,3013,15+4,36
FINANS YAT. ORT.1,101,121,091,151,15+2,67
FON FIN.KIR.2,102,132,062,132,06-3,28
FRIGO PAK GIDA0,220,220,220,230,23+4,54
FORD OTOSAN25,9526,1525,8026,0525,95-0,76
FAVORI DINLENME YER.0,190,19   0,00
GARANTI BANKASI7,998,007,928,078,07+0,87
GARANTI FAKTORING2,142,182,102,182,14-1,83
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.1,141,151,131,191,14-0,86
GEDIK YAT.ORT.1,071,071,071,081,08+0,93
GEDIK Y. MEN. DEG.2,482,482,462,512,49+0,40
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TICARET5,095,105,085,175,11+0,19
GENTAS1,811,841,811,871,81-1,63
GEN YATIRIM HOLDING34,5034,5034,5034,5034,500,00
GERSAN ELEKTRIK1,291,281,281,291,29+0,78
GLOBAL MEN. DEG.0,550,540,540,580,56+3,70
GULER YAT. HOLDING0,750,750,740,760,750,00
GLOBAL YAT. HOLDING1,291,301,281,321,28-1,53
GENPOWER HOLDING0,330,330,330,330,330,00
GOLTAS CIMENTO52,8052,6052,5053,0552,95+0,66
GOOD-YEAR67,6067,0566,6567,7066,85-0,29
GOZDE GIRISIM3,193,173,153,213,18+0,31
GARANTI YAT. ORT.0,700,700,690,710,71+1,42
GSD DENIZCILIK1,571,561,551,591,56+0,00
GSD HOLDING1,381,351,341,391,37+1,48
GALATASARAY SPORTIF21,7521,7021,5521,9021,75+0,23
GUBRE FABRIK.4,444,384,404,524,52+3,19
GUNES SIGORTA2,132,142,112,152,15+0,46
T. HALK BANKASI15,4515,3515,2515,5515,50+0,97
HALK SIGORTA2,142,052,142,202,19+6,82
HATAY TEKSTIL3,173,173,133,193,18+0,31
HEKTAS2,142,132,132,162,14+0,46
HITIT HOLDING2,712,712,672,752,70-0,36
HALK GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,091,081,081,091,080,00
HURRIYET GZT.0,630,620,620,630,620,00
HAZNEDAR REFRAKTER4,704,674,644,704,66-0,21
IDAS0,220,220,210,220,21-4,54
IDEALIST GMYO1,951,951,931,971,950,00
ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S.0,380,370,370,380,370,00
IHLAS EV ALETLERI0,310,300,300,310,300,00
IHLAS GAZETECILIK0,430,420,420,430,43+2,38
IHLAS HOLDING0,280,290,280,290,29+0,00
IHLAS MADENCILIK1,361,391,341,411,34-3,59
IHLAS YAYIN HOLDING0,270,270,260,270,270,00
INDEKS BILGISAYAR4,384,374,304,404,40+0,68
INFO YATIRIM0,770,760,740,790,75-1,31
INTEMA10,1310,019,9010,1510,05+0,39
IPEK DOGAL ENERJI2,602,592,582,652,64+1,93
IS BANKASI (A)16500,0016500,00   0,00
ISBIR HOLDING148,50142,50146,00148,50146,00+2,45
IS BANKASI (B)1185,001185,001185,001185,001185,000,00
IS BANKASI (C)5,585,565,535,645,63+1,25
IS FIN.KIR.0,900,900,890,910,89-1,11
IS GIRISIM2,192,192,172,192,190,00
IS GMYO1,271,261,261,281,28+1,58
IS BANKASI (KURUCU)7000,007000,006930,006930,006930,00-1,00
IS Y. MEN. DEG.1,211,221,191,221,21-0,81
IS YAT. ORT.0,960,950,950,960,96+1,05
ISIKLAR YAT. HOLDING0,470,460,460,470,460,00
ITTIFAK HOLDING2,512,502,482,562,53+1,19
IZMIR DEMIR CELIK2,812,772,772,852,83+2,16
IZOCAM28,2528,2028,0528,4028,25+0,17
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA4,574,544,534,584,53-0,22

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim