• BIST 93.043
  • Altın 193,340
  • Dolar 4,7189
  • Euro 5,4759
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 20 °C
  • İzmir 22 °C

Aziz Yıldırım'dan seçim operasyonu

Fenerbahçe Başkanı, kafasındaki yönetimi oluşturmak için şimdiden düğmeye bastı.
HT Spor'da yer alan habere göre, eski iki yönetici Murat Özaydınlı ve Mahmut Uslu'yu yönetime alacak olan Yıldırım bu iki ismi; medya üzerinde etkilerinin olması, kamuoyu yaratmayı çok iyi bilmeleri ve kulübü iyi tanımalarından dolayı istiyor. Yıldırım ayrıca tekrar Uğur Dündar, Önder Fırat, ikna edebilirse Ali Koç, sürekli birlikte olduğu Gaziantepspor eski Başkanı Celal Doğan, Vefa Küçük ve son olarak Papermoon'da verilen yemeğe davet edilen Raif Dinçkök'ü listenin başına yazdı. Yıldırım bu isimlerden Koç ve Dinçkök'ün girmeme ihtimalini de gözönünde bulunduruyor ancak son güne kadar iki ismi ikna etmek için çalışacak.
 
FENERBAHÇE'DE KİMLER GİDECEK?
 
Başkan Aziz Yıldırım, 2 Kasım'da aday olmayı kesin olarak kafasına koymuş durumda. O güne kadar engel olacak bir durum yaşanmazsa şu anki mevcut yönetiminden yola devam etmeyeceği isimleri de belirledi. Yasemin Merçil, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Talat Yılmaz, Tahir Perek, Semih Özsoy, Dr. Serdar Erkan, Ahmet Ketenci ve Hüseyin Topbaş; Yıldırım'ın yeni yönetim listesinde olmayacak isimler. Yıldırım'ın ayrıca bu isimlerden Hüseyin Topbaş'ı son dakikada yönetime alabileceği ama şimdilik boşta tuttuğu öğrenildi. İsfendiyar Zülfikari, Nihat Özbağ ve Mithat Yenigün ile 'Yola devam' kararı alan başkan Yıldırım'ın Abdullah Kiğılı konusunda henüz karar vermediği öğrenildi.
 
GELENLER
MAHMUT USLU
MURAT ÖZAYDINLI
UĞUR DÜNDAR
ALİ KOÇ
RAİF DİNÇKÖK
ÖNDER FIRAT
CELAL DOĞAN
VEFA KÜÇÜK
 
GİDENLER
İLHAN EKŞİOĞLU
ŞEKİP MOSTUROĞLU
YASEMİN MERÇİL
TALAT YILMAZ
TAHİR PEREK
SEMİH ÖZSOY
SERDAR ERKAN
AHMET KETENCİ
HÜSEYİN TOPBAŞ
 
KALANLAR
İSFENDİYAR ZÜLFİKARİ
NİHAT ÖZBAĞ
MİTHAT YENİGÜN
 
AZİZ YILDIRIM'IN PLANI
 
Yeniden aday olma kararı alan başkan Aziz Yıldırım'ın bu konuda her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşündüğü ortaya çıktı. Bunun için de başkan Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde basın mensuplarıyla yeniden bir araya gelerek geniş kapsamlı bir toplantı yapacağı öğrenildi. Barkovizyonlu toplantıda Aziz Yıldırım'ın 1998'den 2013'e kadar neler yaptığını ve kulübün nerelerden nereye geldiğini en ince ayrıntılarıyla anlatacağı gelen bilgiler arasında...
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim