• BIST 112.677
  • Altın 164,033
  • Dolar 3,8230
  • Euro 4,6769
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 0 °C
  • İzmir 7 °C

ADÜ Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Agc’nin Yeni Yönetimine Ziyaret

ADÜ Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Agc’nin Yeni Yönetimine Ziyaret
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Arş.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Arş. Gör. Ali Emre Dingil, Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanlığına seçilen Semra Şener'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Aydın'daki gazetecilerle ilgili mesleki çalışmalar konusunda bilgi alışverişinde bulunulurken, AGC Başkanı Semra Şener'e Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Kılınç, Hüsamettin Kaçar ve Adnan Bilek ile AGC Federasyon Delegesi Süleyman Kasım Şener ve Onur Kurulu üyesi Mertcan Çelik de eşlik etti.

ADÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Arş. Gör. Ali Emre Dingil, Üniversite olarak eğitim anlamında her türlü desteği vermeye hazır olduklarının altını çizerek, "Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan'ın projerinden bir tanesi Aydınımız ile Üniversitemiz arasındaki kopukluğun giderilmesidir. Bunu başaracak olanlar da bizleriz. Aydın'da gazeteciliğin gelişimi konusunda projeler üreteceğiz. Çok şanslıyız çünkü Rektörümüz Prof. Dr. Cavit Bircan ve kendisi de İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi olan Genel Sekreterimiz Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan bu tür projelerimizi desteklemektedir. Kuvvetli basın hem şehrimizi hem de Üniversitemizi ülke gündeminde temsil edecektir. Gerçekten tanıtılan bir Aydın gerek sivil toplum kuruluşları gerekse kurumlarıyla daha güçlü olacaktır. Aydın Gazeteciler Cemiyeti ile beraber gerçekleştireceğimiz eğitim projeleri ile gazetecilik mesleğinin itibarını bir kat daha arttıracağımızı düşünüyorum. ADÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü olarak her türlü desteğe hazırız" dedi.

ADÜ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM YAŞIYOR, BU AYDIN İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS

Üniversite- Aydın bütünleşmesinin önemine değinen AGC Başkanı Şener de, üniversitenin sadece öğrencilerin yetişmesi konusunda sorumluluğunun olmadığını, bulunduğu şehrin de kalkınmasına katkıda bulunması gerektiğini söyledi. Adnan Menderes Üniversitesinin özellikle son dönemde büyük bir değişim yaşadığını ve bunun Aydın için büyük bir şans olduğunu da ifade eden Şener, "Biz Aydın gazetecilerini temsil eden bir kurumuz ve bu konuda üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Öncelikle sahada çalışan arkadaşlarımızın eğitim anlamındaki eksiklerini yapacağımız projelerle gidermemiz gerekiyor. Bu konuda üniversite olarak vereceğiniz destek bizim için çok önemli. Bizler işlerini daha profesyonel yaparak Aydın'ı ileri taşıma noktasında yapacağımız şeyler olduğuna inanıyoruz. Ülke gündeminde daha çok yer alan bir Aydın, hem tanınırlığı açısından hem de şehirle ilgili eksiklikleri giderme noktasında daha farklı konumlandırılacaktır" diye konuştu.

ADÜ Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Agc’nin Yeni Yönetimine Ziyaret

ADÜ Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Agc’nin Yeni Yönetimine Ziyaret

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2009 İstanbul Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0212 293 75 48 | Faks : 0212 293 75 49 | Haber Scripti: CM Bilişim